İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

İzmir Aile ve Evlilik Danışmanlığı

 

Aile ve Evlilik Danışmanlığı nedir ?

Aile ve Evlilik Danışmanlığı, tüm çiftlere belirli ölçülerde verilen danışmanlık hizmetlerine verilen genel bir addır. Aile ve Evlilik Danışmanları, ilişkilerinde sorunlar hisseden bireylerin evlilikleriyle ilgili problemlerin üstesinden gelmelerinde, evliliklerine devam etme ya da boşanma kararı almalarında, çocukları varsa onların sorunlarında çifte destek olmakta ve onlara danışmanlık yapmaktadır. Aile ve Evlilik Danışmanı, çiftler arasındaki problemleri onların birbirlerine saygı göstermeleri, birbirlerini anlamaları ve görmeleri, sorun odaklı konuşmaları, kendilerini açık ve net biçimde ifade etmeleri, incitici davranışlardan kaçınmaları ve eşlerini olduğu gibi kabul etmeleri gibi kurallar ile ortaya çıkarır ve çözüme kavuşturur. Böylece çiftler, eşlerinden olan beklentilerini açıkça ifade eder ve karşılıklı anlaşmalar ile problemlerinin çözümü ve mutlulukları için çaba sarf ederler. Son zamanlarda internet kullanıcıları arasında sıkça İzmir Evlilik Danışmanlığı ve İzmir Aile danışmanlığı gibi araştırmalar yapılmaktadır.

Aile danışmanlığı, evlilik danışmanının yapmış olduğu bir uygulama olup çiftler arasındaki sorunlara odaklanır ve bu sorunları çiftin de gösterdiği çabalar ile çözer.

Eğer siz de de İzmir Evlilik danışma tavsiyesi arıyorsanız İzmir Psikolog’un uzman Aile ve Evlilik Danışmanı ekibi ile görüşebilirsiniz.

Evlilik danışmanlığında çiftler arasındaki çatışmaları ortaya çıkararak, eşlerin davranışlarının olumlu yönde değişmesini sağlayan, ilişkinin kalitesinin artmasına yardımcı olan, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla İzmir Psikolog ile siz de aile hayatınızda ve evliliğinizde yepyeni bir sayfa açabilir, daha mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını aralayabilir ve evliliğininiz kalitesini artırabilirsiniz.

Aile ve Evlilik Danışmanlığı, profesyonellerden almanız gereken bir destektir. Bu alanda bilgi sahibi olmayan ancak Aile ve Evlilik Danışmanı olduğunu iddia eden birçok kişi ve kurum size yanlış yönlendirmelerle danışmanlık hizmeti vererek, zaman kaybetmenize sebep olabilir. Bu yüzden İzmir Psikolog’un alanında uzman Aile ve Evlilik Danışmanı kadrosu ile iletişime geçmeniz evliliğiniz ve aileniz açısından oldukça faydalı olacaktır.

Unutmayın, hiçbir sorun çözümsüz değildir. Önemli olan o soruna nasıl yaklaştığınız ve bu konuda aldığınız destektir. Siz de doğru ve sağlıklı bir Aile ve Evlilik Danışmanlığı hizmeti alarak, yepyeni bir hayata adım atabilirsiniz.İzmir aile danışmanlığı için bize ulaşın.

Aile ve evlilik sorunlarınızın Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Malkoç tarafından en etkili psikolojik danışmanlık yöntemleriyle çözümü,bilgi ve randevu için bize ulaşın.