İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Tavsiyeler

TAVSİYEDİYORUM.COM sitesinde Uzmanımız Sinem Malkoç hakkında yazılan danışan görüşleri Tüm yorumlar www.tavsiyeediyorum.com sitesinden eklenmiştir.

c. (Danışan)
29-06-2015 TavsiyeNo: 79840
Sinem hanım ile evlilik problemlerimiz için bir süre birlikte çalıştık. Kendisi çok deneyimli ve başarılı bir psikologtur. Bize çok yardımı oldu. Bilgi birikimi, kalitesi ve güleryüzlü tavrı bizi çok etkiledi. Kendisiyle çalışmış olmaktan çok mutlu olduk. Zor zamanlarımızda çok fayda gördük. Mesleki açıdan donanımı, sorunlarımıza başka çerçevelerden bakabilmemizi sağladı. Onun yardımlarıyla sorunlarımızı çözdük ve şimdi çok daha mutlu bir birlikteliğimiz var. Bizim gibi sorunları olan tüm çiftlere Sinem Hanımı tavsiye ediyorum.
1 Beğeni
N.K. (Danışan)
01-03-2015 TavsiyeNo: 76611
Psikolog Sinem hanım’a 7 yaşında ki oğlum için başvurdum. Okulda ve evde bazı sorunlar yaşıyorduk ve biz ailesi olarak bu sorunlara pek çözüm bulamıyor ona yardımcı olamıyorduk. Oğlum çok hareketli ve okulda ve evde ara sırada olsa zarar verici davranabiliyordu. En çokta okulda öğretmenleri ve arkadaşları ile sorunlar yaşıyordu. Akademik başarası da pek iyi değildi çünkü dikkati dağınıktı. Sinem hanımla yapılan çalışmalar ona çok iyi geldi. Herşeyden önce Sinem Hanımı çok sevdi ve kendine yakın hissetti. Çünkü ilk gidişimiz dışında daha sonra ki randevularda hiç sorun çıkarmadı bize. Sinem hanım mesleğinde çok başarılı ve oğlumla gayet iyi iletişim kurabilen bir psikolog. Anne ve baba olarak çocuğunuzla ilgili bir sorun olunca insan çok panik oluyor ve ne yapacağını bilemiyor. Dr hanım bizleri de gayet iyi sakinleştirdi ve neler yapmamız gerektiğini ve doğru bildiğimiz ama yanlış olan davranışlarımızı görmemizi sağladı. Çocuğumuza karşı neler yapabileceğimizi anlattı. Oğlumla olan bu sorunlarımız giderek azaldı zaman içinde. Hala kendisi ile çalışıyoruz. Bizlere çok yardımcı oldu ve oğlumda olumlu değişiklikler oldu. O çok iyi bir uzman. Kendisine burdan teşekkür ediyorum . Sizinde bu tarz sorunlar yaşayan çocuklarınız varsa mutlaka kendisiyle görüşün derim çünkü anne baba olarak bizimde öğreneceğimiz çok şey var.
2 Beğeni
Buse B. (Danışan)
27-01-2015 TavsiyeNo: 75499
Sinem hanımdan 2 yıldır destek alıyorum. Derslerimle ilgili sorunlarımdan dolayı sinem hanımdan destek aldım halende alıyorum sinem hanımdan çok memnunum ve şuan onun sayesinde bütün derslerim düzeldi ona minnettarım daha da sinem hanımla görüşüyorum sorunlarım olduğunda gidiyorum. Herkese sinem hanımı tavsiye ederim . Kendinizi iyi hissetmiyorsanız çözemediğiniz sorunlarınız varsa sinem hanıma gitmenizi öneririm. Tekrardan sinem hanım size çok teşekkür ederim beni tekrardan başarılı bir öğrenci yaptığınız için.
Beğenin
M.Muharrem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
10-10-2014 TavsiyeNo: 72311
Eşimle 20 yıl sonra aramız da oluşan sorunları çözmek için internet üzerinden bulduğumuz Sinem Hanım, benim adıma; yıllardır kanıksadığım durağan hayatımı sorgulamam ve neticesinde yanlış gidişe son vermemi sağlayan kişidir. İlk seanstan itibaren sizi içine alan donanım ve ilgisi üst düzeydedir. Gerçek bir uzmanla karşılaştığınızı anlarsınız. O dönemim de seanslar kadar telefonla da arayarak beni motive ( tedavi ) etmiş ve ilgisini hiç esirgememiştir. Hissettiğiniz sanki tek hastası sizmiş gibi davranmasıdır. Yanında bir hasta değil dost , arkadaş gibi hissedersiniz. Bence en önemli özelliklerinden birisi budur. Uzman tanımını hak eden ve bunu size aktaran ancak işini de amatör bir heyecanla icra eden çok değerli bir insandır.
4 Beğeni
Gamze (Danışan)
08-10-2014 TavsiyeNo: 72256
Sinem Hanım’ı tavsiyeediyorum.com aracılığı ile buldum. İyi ki de tavsiyeleri dikkate almışım diyorum! Mesleğini donanımlı ve doğru bir şekilde icra eden, seansları otomatiğe bağlamadan sadece ihtiyaç doğrultusunda veren ve seansa ihtiyaç kalmadığını düşündüğü anda bu durumu danışanına belirten, hayatımın dönüm noktasında bana yardımcı olan doğru bir psikolog. Danışanına önem verip; gerek telefonla gerekirse yüz yüze (-saatimiz doldu- demeyip!) fazla fazla danışmanlık yapması ayrı incelik. Yerinde ve doğru tespit yaparak, değindiği noktalar ile kararı danışanına bırakması ise en güzeli… Kısacası psikolog arıyorsanız doğru kişi Sinem Malkoç.
Tüm yorumlar www.tavsiyeediyorum.com sitesinden eklenmiştir.
Tüm psikolojik sorunlarınızın en etkili psikolojik danışmanlık yöntemleriyle çözümü, Uzman klinik psikolog Sinem Malkoç’ dan bilgi ve randevu için tıklayınız.
izmir psikolog , izmir uzman psikolog tavsiye , psikolog tavsiye , izmir psikolog yorum , psikolog tavsiyeleri , izmirde psikolog tavsiye , izmir’de tavsiye edebileceğiniz psikolog,  izmir psikolog tavsiye ediyorum