İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

İzmir Çocuk ve Ergen Psikologu

Mutlu Çocuklar Mutlu Bireyler demektir

Çocukların gelişme dönemlerin de profesyonel destek oldukça önemlidir. Çocukların, kendilerini ve dünyayı keşfetmeye başladıkları dönemlerde, kendilerini büyüklerine doğru ve güzel bir şekilde ifade edebilmesi onun hayatının geri kalan kısmında özgüven sahibi biri olmasını sağlamaktadır. Çocuğun zeka seviyesi ve gelişimi uzman psikolog tarafından yapılan IQ ve Zeka Testi ile ortaya konabilmekte ve çocuğun zeka endeksine göre eğitimi düzenlenebilmektedir.

Bu dönemde çocuğunuz için yapacağınız çocuk psikologu seçimi büyük önem taşımaktadır. Çocukların kendini rahat, doğru ve güzel bir biçimde ifade edebilmeyi, samimiyet kurabilmeyi, kendini iyi şekilde anlatıp açıklayabilmeyi, sorunlarını tespit edip çözebilmeyi ve ebeveynlerine aktarabilmeyi öğrendiği bu çağlarda onu en iyi anlayacak kişi uzman bir çocuk psikologu olacaktır. Tek başlarına ve ebeveynleri ile psikolojik danışmanlığa katılan çocuklar, gelişimlerini bu şekilde sürdürürler. Çocuğunuzun bu süreçte kat ettiği ilerleme düzenli olarak size aktarılır ve uzman psikolog ebeveynler ile birlikte ileriye dönük kalıcı çözümleri konuşur.

Uzman Psikolojik Desteğiyle Güven

Psikolog desteği insan hayatının her döneminde gerekli olan bir destek olsa da tüm insanların bir psikologun desteğine en çok ihtiyaç duyduğu dönemler vardır. Bireyin kendini, vücudunu ve hayata dair daha önceden deneyimlemediği birçok şeyi keşfetmeye başladığı bir dönem olan ergenlik dönemi de psikolog desteğine ihtiyaç duyduğu dönemlerdendir. En çok bu dönemde ortaya çıkan dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi problemler eğer uzman bir psikolog desteği ile aşılmazsa ileride daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Ayrıca bu dönemde ergenlerin yaşadığı en önemli problemlerden biri de sınav kaygısıdır. Sınav kaygısı da profesyonel destek ile rahatlıkla üstesinden gelinebilecek bir problemdir.

 Uzmanlık + 23 yıllık Deneyim + Etkin Yöntemler = Başarı

23 yıllık çalışma hayatı boyunca bilgi – birikimi, deneyimi ve işine olan sevgisi ile Uzman Psikolog Sinem Malkoç İzmir’de siz değerli danışanlarına hizmet vermektedir. Eğer siz de İzmir çocuk ve ergen psikologu, İzmir dikkat eksikliği, İzmir hiperaktivite bozukluğu konularında araştırma yapıyor veya İzmir sınav kaygısı ve İzmir IQ ve Zeka Testi konularında bir uzmana danışmak istiyorsanız, Uzman Psikolog Sinem Malkoç sizin için en doğru tercih olacaktır.

Çocuk ve ergen sorunlarının Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Malkoç tarafından en etkili psikolojik danışmanlık yöntemleriyle çözümü, bilgi ve randevu için bize ulaşın.